Anasayfa » Birimler »
 Yaz okulu birimi
Yaz Okulu Birimi
Tarih : 29.08.2020 14:19:00
Okunma Oranı : 115

YAZ OKULU ETKİNLİKLERİ   Gökkuşağı Derneği Yaz okulu öğrencileri ile Afad otobüsleri ile İl Afet Binasına gidildi.Uzman ekip tarafından yaz okulu öğrencilerine doğal afetler karşısında neler yapılması gerektiği üzerine seminer verildi. Deprem ve arama kurtarma çalışmalarında büyük başarılar sağlayan eğitimli köpekler çocuklara bir gosteri yaptılar. Daha sonra Kalecikteki eski Van evleri ziyaret edildi.


YAZ OKULU KAPANIŞ PROGRAMI 24.06.2019 tarihinde çalışmalarına başlayan "Eğlenerek Öğreniyoruz"  konu başlıklı yaz okulumuz son çalışmalarıyla sona  erdi.       Haftanın dört günü gerçekleşen aktivitelerde haftanın  dördüncü gününde; havuz, at çiftliği, sinema vb. çalışmalar  gerçekleştirildi. Müfredat yoğunluğu Kuran-ı Kerim olmak üzere Adab-ı Muaşeret, Peygamberler Tarihi ve ibadetler gibi dersler verilip yaz okulumuz 25.07.2019 tarihinde kapanış programıyla sona  ermiştir.


 


YAZ OKULU BAŞLADIGökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kadın Komisyonu’nun  24 Haziran-26 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştireceği 8-13 yaş arası kız öğrencilerine yönelik Yaz Okulu eğitime başladı.

    Değerler Eğitimi derslerinin yanı sıra çeşitli aktivitelerin yapıldığı yaz okulunda eğlenerek öğrenme amaç edinilmiş olup  bu yönde çalışmalar yapmak hedeflenmiştir.
NAMAZ VAKİTLERİ
Şehir :
::
TAKVİM