Anasayfa » Birimler »
 Anadolu platformu van bölgesi birimi
Anadolu Platformu Van Bölgesi Birimi
Tarih : 29.08.2020 14:20:13
Okunma Oranı : 122
ANADOLU PLATFORMU VAN BÖLGESİ TOPLANTILARI
Anadolu platformu Van bölgesi 2019/2020 sezonunun ilk toplantısını 13 Ekim 2019 tarihinde Van Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin ev sahipliğinde Van'da gerçekleştirdi.
Toplantıya Anadolu platformu teşkilat başkanı Gazi Kılıçparlar, Anadolu Öğrenci Birliği başkanı Muhammed Fatih Eren ve Anadolu Öğrenci Birliği yönetim kurulu üyesi Melih Ay da katıldılar.
Anadolu platformu teşkilatlanma başkanı Gazi Kılıçparlar platformun istişare ve icra kurulu bilgilendirmelerini yaptı. Ardından Anadolu Öğrenci Birliği başkanı Muhammed Fatih Eren de Anadolu Öğrenci Birliği çalışmaları ile alakalı bilgilendirmelerde bulundu. Daha sonra toplantıya katılan Anadolu öğrenci Birliği Van temsilcisi Nurullah Çevik, öğretmen birimi başkanı Ömer Uşar, ortaöğretim birimi başkanı Halil İlhan ve esnaf birimi başkanı Veysel İnci'nin birimlerle alakalı bildirimlerde bulunmalarının ardında, toplantılar her birimin kendi aralarında gerçekleştirdiği oturumlarla devam etti.Daha sonra Gültekin Keleş toplantı salonunda gerçekleştirilen platform Van bölgesi teşkilat toplantısına Van'ın yanı sıra bölgeden Muş, Tatvan, Hakkari, Gevaş, Erciş, Kars ve Doğubeyazıt’tan temsilciler katıldı. Anadolu platformu Van bölgesi teşkilat toplantısı bölge sorumlusu Kemal Çelen'in yönetiminde gerçekleştirilerek;
 
1- İstişare ve icra bilgilendirmeleri
2- Teşkilat şurası
3-  Bölge çalışmaları
4- Dernek genel kurulları
5- Platform genel kurulu
6- 14. Anadolu buluşması
7- Kampüs dergileri
8- Eğitimcilerin eğitimi
9- Gençlik çalışmaları
gündem maddeleri ele alınarak görüşüldü.

ANADOLU PLATFORMU VAN BÖLGESİ TOPLANTILARI    Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu Van bölgesi 2018/2019 sezonunun ilk toplantısını Van Gökkuşağı Derneği'nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi. 30 Eylül 2018 tarihinde, saat 10.00 da gerçekleştirilen toplantıya Anadolu Platformu İcra Kurulu başkanı Turgay Aldemir ile Platform Teşkilatlanma Başkanı Gazi Kılıçparlar da katıldılar. Saat 10.00 da başlayan toplantıya bölge illerinden platform, Anadolu Kadın ve Aile (Akad Der) derneği, Esnaf Komisyonu, Anadolu öğrenci birliği, (A.Ö.B), Orta Öğretim komisyonu, İyilik der gibi merkezi dernekler ve komisyonlardan da temsilciler katıldı.    Anadolu platformu teşkilatlanma birimi başkanı Gazi Kılıçparlar'ın bilgilendirmesi ile tüm merkezi dernek ve komisyonların katılımıyla Genişletilmiş İstişare şeklinde başlayan toplantı daha sonra her merkezi dernek ve komisyonun kendi toplantısını yapma şeklinde devam etti. Gökkuşağı derneği Gültekin Keleş toplantı salonunda gerçekleştirilen Platform Van Bölge teşkilat toplantısına ev sahibi Van Gökkuşağı Derneğinin yanı sıra; Kars, Hakkari, Tatvan, Muş, Erciş, Gevaş ve Doğubeyazıt'tan temsilciler katıldı. Yaklaşık 4 saat süren toplantıda aşağıdaki gündem maddeleri ele alınarak değerlendirildi.
1- Yeni Dönem.
2- Ders halkaları nın oluşumu.
3- Derneklerin yıllık planı.
4- komisyonların teşekküllü.
5- hizmet içi çalışmaları.
6- bölge ziyaret takvimi.
7- Anadolu Buluşmaları.NAMAZ VAKİTLERİ
Şehir :
::
TAKVİM